top of page

EuroVanillin® Supreme
ВАНІЛІН НА РОСЛИННІЙ ОСНОВІ

Унікальний рослинний ванілін вироблений з норвезської ялини. Має унікальний вершковий аромат, що робить її надконкурентним порівняно зі звичайними ванілінами. Має дуже широкий спектр  та профіль,  який дає змогу для широкого використання. Виготовляється більше 60 років без жодних рекламацій.І таким чином EuroVanillin Supreme надає наступні переваги вашому продукту:

  • Стійкість

  • Більш широкий і вершковий смак порівняно зі звичайними ванілінами

  • Антимікробні, антиоксидантні, антибактеріальні та маскуючі властивості

Сертифікати

Профіль аромату та інтенсивності

EuroVanillin Supreme порівняно зі звичайними ванілінами
New Bitmap Image.bmp
 EuroVanillin Supreme
Звичайні ваніліни

EuroVanillin Supreme - рослинний ванілін з дерева. Компанія Borregaard виробляє ванілін з ялини звичайної з 1962 року, отриманої з екологічно чистих лісів. EuroVanillin Supreme — єдиний ванілін на ринку, сертифікований відповідно до PEFC, на основі 100% відновлюваного вуглецю. EuroVanillin Supreme забезпечує скорочення викидів CO2 на 90% порівняно з гваяколовим ваніліном, синтезованим із сирої нафти.

Термінологія для визначення інгредієнтів, виготовлених із натуральної та стійкої сировини, все ще розвивається. EuroVanillin Supreme виготовлений на рослинній основі, але також може бути класифікований як біологічний, відновлюваний вуглець і зелений.

У світі, де ринок досліджує більше рослинних і біологічних альтернатив, EuroVanillin Supreme є надійним вибором для вашого продукту та безпечним варіантом для планети.

МАРКУВАННЯ

Європа

Якщо цей продукт не призначений для продажу кінцевому споживачу, цей продукт може бути позначений як «натуральна ароматична речовина» відповідно до статті 3(2)(c) Регламенту № 1334/2008.

США

Продукт може бути позначений як «натуральний ароматизатор або натуральний ароматизатор» відповідно до 21CFR101.22(a)(3).

bottom of page